Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Głośniki

Outlet Głośnik Harman Kardon Onyx

Biały kolor / Bezprzewodowy / AirPlay / DLNA - Powystawowy

Producent: Harman Kardon | Kod produktu: ONYXBIA

Cena brutto:

2 349 zł

Cena netto: 1 909,76 zł

Powód wyprzedaży:

Powystawowy - Stan dobry

 

Harman Kardon Onyx

Bezprzewodowy. Mobilny. Piękny design.

Harman Kardon Onyx jest pierwszym produktem z serii producenta znanego z akustycznych innowacji. Łącząc moc, precyzję i styl, Harman Kardon Onyx będzie ozdobą każdego pokoju a z Bluetooth®, AirPlay® i DLNA® połączy się z każdym urządzeniem w domu - stacjonarnym i przenośnym. Aplikacja Harman Kardon Remote uprości konfigurację i pozwoli na przesyłanie Twoich utworów. Harman Kardon Onyx daje Ci pełną kontrolę i radość z najwyższej klasy dźwięku, gdziekolwiek go potrzebujesz. Jego czterogłośnikowa , zaawansowana platforma akustyczna i podwójna membrana bierna dostarczają fantastycznie realistyczny dźwięk ze zrównoważoną i przestrzenną panoramą. Odsłuchaj Harman Kardon Onyx - wkrótce stanie się on Twoim niezbędnym komponentem audio, o ile wysokiej jakości dźwięk z łatwym dostępem są dla Ciebie ważne.

 

Zalety

 • Głęboki bas z podwójnej membrany biernej.
 • Wysokiej klasy materiały - stal i skóra.
 • Wbudowana obsługa technologii Bluetooth®, NFC i aptX umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie strumieniowe utworów z urządzeń Bluetooth®.
 • Wbudowana obsługa technologii Apple AirPlay ułatwia współpracę z urządzeniami firmy Apple, a technologia DLNA z urządzeniami z systemem Windows i Android.
 • Zoptymalizowana aplikacja Harman Kardon Remote zapewnia łatwą konfigurację i większe możliwości połączeń.
 • Wbudowany akumulator pozwala na pracę urządzenia aż do 6 godzin.

Wyrafinowany projekt.

W Harman Kardon Onyx forma spotyka funkcję jako stylowy, stalowy pałąk łączący tekstylną maskownicę i skórzane wykończenie połączone z intuicyjnym, dotykowym sterowaniem w czystej formie - wszystko bez potrzeby podłączania czy instalowania.

Wyjątkowa jakość dźwięku.

Nazwa Harman Kardon zobowiązuje do najwyższej jakości brzmienia, więc i Onyx wyposażony jest również w technologię poszerzania sceny dźwiękowej DSP firmy Harman. Pozwala ona uzyskać zaawansowane, wyważone i zrównoważone brzmienie zapewniające pełne i bardziej realistyczne doznania dźwiękowe za pomocą czterech głośników i dwóch membran biernych.

Wbudowana obsługa technologii Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie strumieniowe utworów z urządzeń Bluetooth.
Podłączanie urządzeń Bluetooth® nigdy wcześniej nie było tak proste, jak dzięki wbudowanej w zestaw Onyx technologii łączności bezprzewodowej Bluetooth®.

Wbudowana obsługa technologii Apple AirPlay ułatwia współpracę z urządzeniami firmy Apple, a technologia DLNA z urządzeniami z systemem Windows i Android.
Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi, zestaw Onyx firmy Harman Kardon umożliwia nawiązanie połączenia z siecią domową za pośrednictwem technologii Apple AirPlay lub DLNA. Wystarczy skonfigurować zestaw Onyx w sieci domowej za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote, aby uzyskać pełny dostęp do bezstratnych plików audio z dowolnego urządzenia, bezprzewodowo.

 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  Harman Kardon
 
Do góry