Chroń swój sprzęt - przedłuż gwarancję !

Informacje o produkcie


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku i finalnym potrzebom konsumentów, SQTR LLC Holding Company wprowadza na rynek polski, nowy produkt, o nazwie EasyProtect Extended Warranty.

EasyProtect® Extended Warranty jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie branży sprzętu IT/Telco/Electro w zakresie opieki i asekuracji sprzętu.

EasyProtect® Extended Warranty to nic innego jak przedłużona gwarancja udzielana w zakresie tożsamym z gwarancją jakości producenta sprzętu.

EasyProtect® Extended Warranty jako produkt ma charakter globalny i jest realizowania praktycznie w każdym miejscu na świecie.

EasyProtect® Extended Warranty jest dostępny w wybranych i wyspecjalizowanych punktach handlowych zajmujących się sprzedażą sprzętu branży IT/Telco/Electro a w szczególności sprzętu komputerowego.

Wspomniany globalny zasięg, podyktowany jest długoletnim doświadczeniem i sprawnym zapleczem technicznym, który zapewniają sprawdzone i rzetelne serwisy specjalizujące w skutecznych diagnozach i naprawach sprzętu.

Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, poniżej prezentujemy Tabelę Opłat dotyczącą nabycia Przedłużonej Gwarancji.

Informacje handlowe i techniczne

Zapewniamy dodatkową ochronę sprzętu dzięki przedłużonej gwarancji producenta

- nawet o 36 kolejnych miesięcy.

Swoją ochroną obejmujemy:

sprzęt IT
sprzęt Electro RTV/AGD
sprzęt Foto
sprzęt Medyczny

Proponujemy najlepsze rozwiązania zabezpieczające Państwa dobra w razie awarii.

Dzięki EasyProtect® otrzymają Państwo najkrótszy z możliwych czas naprawy.
Do góry