Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: iPad Air 4gen.

Outlet Apple iPad Air 10,9 WiFi 64GB Gwiezdna Szarość

Model 2020, 4 generacja

Producent: Apple | Kod produktu: 3H182FD/A

Cena brutto:

2 889 zł

Cena netto: 2 348,78 zł

Powód wyprzedaży:

- Produkt powystawowy, używany w stanie bardzo dobrym, minimalne ryski na tyle
- Gwarancja rozruchowa / rękojmia 14 dni.
- Dodatkowo naklejone szkło ochronne HOFI - Gratis w cenie iPada

Apple iPad Air 10,9 WiFi 64GB w kolorze gwiezdna szarość

iPad Air z olśniewającym wyświet­laczem Liquid Retina, z intuicyjnym, szybkim i bezpiecznym TouchID. Napędzany naszym najbardziej zaawansowanym czipem Apple A14 Bionic. Nowy iPad działa z Apple Pencil oraz Magic Keyboard i jest dostepny w pięciu kolorach: srebrny, gwiezdna szarość, różowe złoto, błekitny, zielony.

 

Ma moc. Ma kolor. Ma to coś.

iPad Air potrafi więcej niż komputer. I wszystko robi z urzekającą prostotą. A dzięki nowym funkcjom i możliwościom jest bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek.

Pracownia na wynos.

Z mocą A14 Bionic pod palcami możesz realizować wszelkie pomysły. Kręcić wideo 4K i od razu edytować je na iPadzie Air. Malować i tworzyć ilustracje rysikiem Apple Pencil drugiej generacji, korzystając z dynamicznych pociągnięć pędzla i subtelnego cieniowania1. A dzięki udoskonalonej grafice i technologii samouczenia czipa A14 Bionic otwierają się przed Tobą całkiem nowe możliwości przy edycji zdjęć, tworzeniu muzyki i innych kreatywnych projektach.


 

Notatnik pełen pomysłów. Wypełnij go swoimi.

Z Apple Pencil możesz z łatwością notować, porządkować myśli oraz dodawać adnotacje na zrzutach ekranu, w mejlach i nie tylko. A system iPadOS 14 pozwala zmieniać szkice w idealne kształty.


 

Ciężka praca lekko pójdzie.

Dzięki wyjątkowej wszechstronności iPada Air możesz pracować tak, jak lubisz. Użyj etui Smart Keyboard Folio albo podłącz responsywną klawiaturę Magic Keyboard z wbudowanym gładzikiem1. Sprawdzają się idealnie, gdy odpowiadasz na służbowego mejla albo chcesz się twórczo wyżyć, pisząc opowiadanie. A dzięki baterii na cały dzień2 iPadowi Air starczy energii na wszystko, co chcesz zrobić.

 

Do pracy.
Do szkoły.
Do towarzystwa.

iPad Air optymalnie łączy Cię ze światem przez Wi‑Fi i LTE Advanced*. Dołącz do wideokonferencji, zorganizuj połączenie FaceTime albo projekt grupowy z klasą lub ze znajomymi – z dowolnego miejsca. Dzięki zaawanso­wanym aparatom i mikrofonom wszyscy wyglądają i brzmią, jakby byli tuż obok. iPad Air ma superszybkie Wi‑Fi 6, a dzięki  LTE Advanced3 jesteś w kontakcie nawet poza zasięgiem Wi‑Fi.


 
 • Waga:
  0.46 kg
 • Gwarancja:
  7 dni rozruchowa
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 • Wielkość ekranu:
  10,9
 • Łączność:
  Wi-Fi
 
Do góry