Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: iPhone X

Outlet Apple iPhone X 64GB Srebrny powystawowy

Face ID, 5,8 cala, Super Retina, A11 Bionic, ładowanie indukcyjne

Producent: Apple | Kod produktu: 3D069Z/A

Cena brutto:

4 479 zł

Cena netto: 3 641,46 zł

Czas dostawy Dostępny w magazynie
7 Gwarancja 7 dni rozruchowa

iPhone X

On nie ma ekranu. On jest ekranem.

Od samego początku celem firmy Apple było stworzenie iPhone’a, który cały będzie ekranem. A przy tym czymś tak inteligentnym, że zdolnym reagować nie tylko na Twój dotyk i głos, ale nawet na spojrzenie. iPhone X jest urzeczywistnieniem tych wizji. Pierwszy w iPhonach ekran OLED wyświetla bardzo piękne i wiernie odwzorowane kolory a także naturalne czernie, przy bardzo wysokiej jasności i kontraście 1 000 000:1.

Rewolucyjna technologia rozpozna­wania twarzy.

Face ID jest łatwo konfigurowalną funkcją iPhone'a, a podstawą jej działania jest aparat TrueDepth. Rozmieszcza, a następnie analizuje ponad 30 000 niewidzialnych punktów na Twojej twarzy, tworząc dla niej precyzyjną mapę głębi.

Aparat TrueDepth.

Większa i szybsza matryca 12 MP. Nowy, lepszy filtr barwny. Jeszcze głębsze piksele oraz nowy aparat z teleobiektywem i systemem OIS. Piękne selfie pod każdym względem. Z wyostrzonym pierwszym planem oraz efektownie rozmytym tłem, zbierające miliony Like'ów w mediach społecznościowych. Takie właśnie będą Twoje zdjęcia z nowym iPhone X. Aparaty wykrywające głębię w połączeniu z funkcją precyzyjnego mapowania twarzy dają niesamowite efekty oświetlenia studyjnego a rewolucyjna opcja trybu portretowego (tzw. oświetlenie portretowe) pozwala uzyskać efekty, które dotąd oferowało wyłącznie studio fotograficzne.

Bezprzewodowe ładowanie.

Najwygodniejsze ładowanie - aby bezprzewodowo naładować iPhone'a, Apple Watcha lub słuchawki AirPods - wystarczy, że położysz urządzenie w dowolnym miejscu na podkładce ładującej. Baterię możesz uzupełnić, korzystając ze stacji i podkładek do ładowania bezprzewodo­wego, które znajdziesz na całym świecie – w hotelach, na lotniskach i w restauracjach.

 • Waga:
  0.17 kg
 • Gwarancja:
  7 dni rozruchowa
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  Apple
 • Pojemność:
  64GB
 • Wielkość ekranu:
  5,8 cala
 • Procesor:
  A12 Bionic
 • Kolor:
  Srebrny
 
Do góry