Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Apple - zasilanie

Outlet Zasilacz Apple MagSafe 45 W

Producent: Apple | Kod produktu: MC747ZM/A

Cena brutto:

339 zł

Cena netto: 275,61 zł

Powód wyprzedaży:

Otwarte opakowanie, towar powystawowy, posiada minimalne ślady użytkowania
Gwarancja / Rękojmia - 30 dni.

Outlet Zasilacz Apple MagSafe 45 W 

Zasilacz MagSafe 45 W do MacBooka Air jest wyposażony w magnetyczne złącze prądu stałego, które powoduje odłączenie kabla zasilającego w przypadku nadmiernego naprężenia, dzięki czemu kabel nie niszczy się z upływem czasu. Ponadto magnetyczna wtyczka prądu stałego ułatwia szybkie i bezpieczne podłączanie zasilacza do komputera. Gdy wtyczka jest prawidłowo podłączona, zaczyna świecić dioda LED znajdująca się z przodu złącza prądu stałego. Pomarańczowe światło informuje, że trwa ładowanie urządzenia przenośnego, a zielone światło oznacza pełne naładowanie.
Z zasilaczem jest dostarczany przewód zasilający, który maksymalnie zwiększa długość zasilacza, natomiast przejściówka do gniazda ściennego (także należąca do wyposażenia) ułatwia korzystanie z urządzenia w podróży.

Zasilacz przeprojektowany specjalnie dla MacBooka Air jest doskonałym towarzyszem podróży. Dzięki sprytnej konstrukcji zasilacza można starannie owinąć wokół niego kabel prądu stałego, aby nie przeszkadzał w czasie przechowywania. Zasilacz umożliwia ładowanie baterii litowo-polimerowej, gdy komputer jest wyłączony, włączony lub w trybie uśpienia. Pozwala także na korzystanie z komputera bez baterii. Pasuje tylko do MacBooka Air.
 • Waga:
  0.38 kg
 • Gwarancja:
  1 miesiąc
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  Apple
 • Pasuje do komputera:
  Macbook Air (MagSafe 1)
 
Do góry