Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Dyski zewnętrzne

Outlet LaCie Little Big Disk 2 TB Thunderbolt Series

POWYSTAWOWY

Producent: LaCie | Kod produktu: 9000358

Cena brutto:

1 399 zł

Cena netto: 1 137,40 zł

Powód wyprzedaży:

Otwarte opakowanie, gw 7 dni.
Nowa era szybkości
 
LaCie Little Big Disk Thunderbolt Seria zwiastuje nową erę wydajności przechowywania. Wyposażony w RAID0 striped wstępnie skonfigurowany zestaw z opcjonalnych dysków twardych lub SSD z interfejsem Thunderbolt 10 Gb / s, zapewnia zdumiewający transfer. Oferuje obecnie dyski SATA III, które zapewniają 35% większą prędkość niż w poprzedniej generacji. Gwarantuję transfer do 635MB / s (SATA III SSD) i 190MB / s (dysk twardy). Naprawdę można uzyskać moc fibre channel rackmount storage - w przenośnym rozwiązaniu!
 
RAID dla szybkości lub bezpieczeństwa
 
Użyj Disk Utility na Mac OS by skonfigurować LaCie Little Big Disk do macierzy RAID, który odpowiada Twoim potrzebom. To jest możliwe, aby ustawić go jako zestaw mirrored RAID 1, który zapewnia ochronę danych w przypadku awarii jednego dysku. Alternatywnie, należy skonfigurować go jako zestaw striped RAID 0, aby zmaksymalizować szybkość i zdolność do przechowywania plików i dużych szybkości transferu.
 
 
Następna generacja interfejsu
 
Oprócz wydajności, technologia Thunderbolt jest najbardziej elastycznym interfejsem, jaki kiedykolwiek stworzono. To pozwala na łańcuchowe łączenie do sześciu kompatybilnych urządzeń peryferyjnych i kombinację dwóch istniejących protokołów komunikacji - jeden dla danych i drugi dla wyświetlania -jednocześnie na jednym kablu. Każdy kabel posiada dwa kanały o przepustowości 10 Gb / s zarówno dla uplink i downlink.
 
Oznacza to, że wideo i dane mogą być popychane i wyciągane w obie strony bez sprzeniewierzenia pasma. W rezultacie, technologia Thunderbolt zapewnia nowe i ekscytujące sposoby, aby usprawnić życie w domu i w biurze. Uproszczenie połączeń między urządzeniami A / V i urządzeń peryferyjnych przez łańcuchowe łączenie ich razem przez tylko jeden port na laptopie. Jest nawet zgodny z mini DisplayPort , dzięki czemu można na przykład podłączyć wysokiej klasy wyświetlacz LaCie 324i i swoją LaCie Little Big Disk do komputera Mac.
 
 
Aluminium Niezawodność i bezpieczeństwo
 
Little Big Disk jest zamknięty w klasycznej obudowie d2 LaCie, zaprojektowanym przez Neil Poulton. Odporny pancerz aluminium chroni dane wewnątrz. Nie tylko jest wykonany z wytrzymałego aluminium, ale jego wyjątkowa konstrukcja radiatora zapewnia 60% większą powierzchnię, która odprowadza ciepło z wewnętrznych komponentów, utrzymując je chłodne i bezpieczne w każdej chwili. Co więcej, jego przedni przycisk zasilania pozwala bezpiecznie wyłączyć Little Big Disk, zawsze z poszanowaniem energii.
 
 • Waga:
  1.00 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  LaCie
 • Kolor:
  Srebrny
 • Pojemność dysku:
  2 TB
 • Złącze/sposób podłączenia.:
  Thunderbolt
 
Do góry