Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Apple TV

Outlet Apple TV 4K 64GB

używany, model 2017,

Producent: Apple | Kod produktu: MP7P2ZM/A

-32%

Cena brutto:

649 zł

Cena netto: 527,64 zł

Stara cena:

945 zł
**Najniższa cena od 30 dni: 945 PLN
Czas dostawy Dostępny w magazynie
- Gwarancja brak gwarancji

Powód wyprzedaży:

POWYSTAWOWY
Stan bardzo dobry. Rysy na pilocie.
GWARANCJA / RĘKOJMIA - 14 DNI

Apple TV 4K 64GB 

Wyborna telewizja. I to, co najlepsze w Apple.
Zobacz nagradzane filmy i seriale Apple Original, a także inne produkcje z serwisów Disney+, Prime Video czy Netflix, HBO Max i nie tylko. Czekają na Ciebie wciągające gry i fantastyczne sposoby na słuchanie najlepszej muzyki, które oferuje tylko Apple. A w App Store znajdziesz tysiące innych aplikacji. Bo przecież Apple TV 4K to nie tylko telewizja.

Aplikacja Apple TV.
Ulubione filmy i seriale obejrzysz, wypożyczysz i kupisz w apce ze starannie selekcjonowanymi treściami. Zobaczysz nagradzane produkcje Apple Original z Apple TV+ w ich najlepszym wydaniu. Nie potrzebujesz nowych apek, kont i haseł, żeby subskrypcją podzielić się z nawet sześcioma członkami rodziny.

Apple TV+. 
Oglądaj filmy, seriale, programy rozrywkowe dla dzieci i inne treści przygotowywane przez najwybitniejszych twórców. Co miesiąc dodawane są nowe produkcje Apple Original.

Apple Music.
Słuchaj ponad 100 milionów utworów, 30 000 playlist i radia na żywo na dużym ekranie. Możesz śledzić teksty ulubionych piosenek w trakcie słuchania, korzystając z podglądu.

Apple Arcade. 
Na dużym ekranie gry z Apple Arcade wciągają jeszcze bardziej. Obsługa wielu użytkowników pozwala graczom śledzić indywidualne postępy, osiągnięcia i zaproszenia. A profil w każdej chwili można zmienić na inny. Do Apple TV 4K możesz też podłączyć więcej ulubionych kontrolerów, w tym bezprzewodowe pady do konsoli PlayStation.

Zdjęcia.
Udostępniana biblioteka zdjęć w iCloud sprawia, że teraz łatwiej niż kiedykolwiek cała rodzina może dzielić się zdjęciami i przeglądać je bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy utworzyć udostępnioną bibliotekę na iPhonie lub iPadzie, a następnie zaprosić inne osoby do dodawania, edytowania i usuwania zdjęć i filmów.

Obraz 4K.
Dzięki nowoczesnym formatom HDR, takim jak Dolby Vision a teraz także HDR10+ dostrzeżesz fantastyczne detale zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych fragmentach obrazu. Każda rzecz, którą oglądasz, wykorzysta więc cały potencjał nawet największego ekranu.

Dźwięk otacza Cię zewsząd.
Standardy Dolby Atmos, 5.1 i 7.1 zapewniają bogaty dźwięk przestrzenny, który w połączeniu z systemami audio zgodnymi z technologią Dolby Atmos zdaje się płynąć ze wszystkich stron5. Możesz też podłączyć słuchawki AirPods, żeby cieszyć się Spersonalizowanym dźwiękiem przestrzennym ze śledzeniem ruchu głowy.

Powierzchnia reagująca na dotyk. 
Bezproblemowo przełączasz odcinki, przewijasz sceny i wyszukujesz konkretne kadry dzięki intuicyjnemu w obsłudze, okrągłemu panelowi. Możesz włączać i wyłączać telewizor, zmieniać wejście obrazu na Apple TV 4K, a także regulować głośność.

Podyktuj tekst, który chcesz zamieścić.
Wystarczy wcisnąć i przytrzymać przycisk umieszczony na boku pilota. Możesz nawet wypowiadać pojedyncze litery, kiedy chcesz dyktować nazwy użytkowników lub hasła.

Światła, kamery i inne funkcje inteligentnego domu pod kontrolą.
Apple TV 4K to inteligentny hub domowy, który automatyzuje działanie wszystkich podłączonych akcesoriów domowych, a także zapewnia do nich zdalny dostęp.

Wszystko w domu w Twoich rękach. 
Każde podłączone akcesorium znajdziesz w Centrum sterowania. Apple TV 4K bezproblemowo działa z akcesoriami zgodnymi z HomeKit. A dzięki obsłudze technologii Matter nowego standardu komunikacji dla inteligentnego domu możesz korzystać z jeszcze większej gamy urządzeń z różnych ekosystemów6. Do tego zdalny dostęp pozwala Ci sterować inteligentnym domem z poziomu apki Dom na różnych urządzeniach Apple, gdziekolwiek jesteś.

 • Waga:
  0.43 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  Apple
 • Pojemność:
  64GB
 • Rozdzielczość:
  4K
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry